Zakres działalności

Usługi budowlane

IDH DEVELOPMENT S.A. realizuje projekty inwestycyjne w zakresie budownictwa infrastrukturalnego oraz obiektów kubaturowych – zarówno, przemysłowych, biurowych i mieszkalnych. 

IDH DEVELOPMENT S.A. zyskała renomę firmy podejmującej się innych, trudnych wyzwań, co nie zawsze ma miejsce na rynku budowlanym. Odpowiednie zasoby osobowo-sprzętowe pozwalają firmie realizować budowę dużych i skomplikowanych obiektów przy zachowaniu najwyższych standardów i konkurencyjnych cen.

Dotychczasowa współpraca z największymi przedsiębiorstwami budowlanymi w Polsce, pozwoliła nam stworzyć firmę nowoczesną i nieustannie podlegającą dynamicznemu rozwojowi.

Maszyny i urządzenia

Spółka IDH DEVELOPMENT traktowana jest jako specjalista w wielu dziedzinach, a dotychczasowa działalność poza krajowym rynkiem budowlanym, przysporzyła jej opinii rzetelnego, fachowego i godnego zaufania przedsiębiorstwa.

W swoich strukturach IDH posiada zespół, który projektuje, a później dostarcza kompleksowe rozwiązania technologiczne dla maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych.

T: +48 22 112-07-54

ul. Adama Branickiego 15
02-972 Warszawa

© 2020 IDH DEVELOPMENT S.A. wszystkie prawa zastrzeżone